Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Koka letes
/
Salokāma koka lete

Salokāma koka lete

Noderīga mēbele Izbraukuma tirdzniecībai, pop-up veikaliem. Šī mobīlā koka Lete var tikt izmantota izstādēm un cita veida aktivitātēm. Salokāma koka lete – tas ir ērts risinājums visiem, kuriem svarīga kur ir svarīga mobilitāte un ērta pārvietošana. Pateicoties salocīšanas funkcijai letes izmērs samazinās uz pusi. Koka letes izgatavojam uz pasūtījuma.

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgus & zero waste koka letes no lietotām paletēm.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši raksti mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.