BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka letes
/
Salokāma koka lete

Salokāma koka lete

Noderīga mēbele izbraukuma tirdzniecībai, pop-up veikaliem. Šī mobilā koka lete var tikt izmantota izstādēm un cita veida aktivitātēm.

 

Salokāma koka lete – tas ir ērts risinājums visiem, kuriem svarīga ir mobilitāte un ērta pārvietošana. Pateicoties salikšanas funkcijai letes izmērs samazinās uz pusi. Koka letes izgatavojam pēc pasūtījuma.

Koka lešu ražošana pēc pieprasījuma

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgas & Zero Waste koka letes no lietotām paletēm.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.