BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka letes
/
Ekskluzīva moduļveida koka lete

Ekskluzīva moduļveida koka lete

Kategorija: Koka letes

Īpašība: Ekskluzīvs, Košas krāsas, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Alus un dzērieni, HoReCa

Koka lete dzērienu degustācijām, dzērienu prezentēšanai un pasākumiem. Koka letei ir ekskluzīvs krāsojums ar izceltām oranžas krāsas darba virsmām.

 

Šī ekskluzīvā moduļveida koka lete ir izjaucama un kompakti pārvadājama. Koka leti iespējams pielāgot ar Jūsu uzņēmuma logo.

Koka lešu ražošana pēc pieprasījuma

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgas & Zero Waste koka letes no lietotām paletēm.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.