Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Koka letes
/
Ekskluzīva moduļveida koka lete

Ekskluzīva moduļveida koka lete

Kategorija: Koka letes

Īpašība: Ekskluzīvs, Košas krāsas, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Alus un dzērieni, HoReCa

Koka lete dzērienu degustācijām, dzērienu prezentēšanai un pasākumiem. Koka letei ir eksluzīvs krāsojums ar izceltiem oranžas krāsas darba virsmām. Šī ekskluzīvā moduļveida koka lete ir izjaucama un kompakti pārvadājama. Izvēlies bāra leti pie ColorwoodLatvia.

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgus & zero waste koka letes no lietotām paletēm.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu jūsu produktus un pakalpojumus stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus uzlabos klientu lojalitāti.

Mēs priecāsimies par jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi pieprasīto informāciju un mēs sagatvosim jums cenas piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.