BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka letes
/
Rustic koka lete ar virtuves virsmu

Rustic koka lete ar virtuves virsmu

Šī pelēkās krāsas U veida formas koka lete ar virtuves virsmu ir apstrādāta ar smalkiem neslīpētiem koka dēlīšiem. Letes virsmai ir izmantots augstas izturības virtuves apstākļiem paredzēts materiāls, kas uzticami kalpos intensīvos apstākļos.

 

Koka lete ir aprīkota arī ar produktu, inventāra uzglabāšanai nepieciešamajiem plauktiem. Iespējams koka leti uzstādīt bāros, veikalos, izstāžu zālēs vai āra pasākumos.

Koka lešu ražošana pēc pieprasījuma

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgas & Zero Waste koka letes no lietotām paletēm.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.