Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Koka letes
/
Palešu letes

Palešu letes

Kategorija: Koka letes

Īpašība: Rustic, Transformējams, Zero-Waste

Izmantošanas jomas: HoReCa, Universāls, Degustācijām

Palešu lete ir viegli izjaucama un pārvietojama paredzēta pop up bāreim, āra bāriem, festivāliem, recepcijām. Palešu leti iespējams pasūtīt komplektā ar palešu krēsliem.

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgus & zero waste koka letes no lietotām paletēm.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu jūsu produktus un pakalpojumus stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu jums pielāgotam risinājumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.