BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka letes
/
Divdaļīga koka lete

Divdaļīga koka lete

Kategorija: Koka letes

Īpašība: Rustic, Vintage, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Alus un dzērieni, Point-of-Sale (POS)

Pārvietojamie koka letes ir universālas, pārvietojamas mēbeles, kas galvenokārt paredzētas virtuvēm, mazumtirdzniecībai vai darba telpām. Izgatavoti no koka, šīs letes piedāvā funkcionalitātes un estētiskās pievilcības apvienojumu, piešķirot siltu un dabisku elementu jebkurai videi.

 

Pārvietojamas koka letes – ražošana uz pasūtījuma. Viegli saliekamas kompaktā viegli pārvadājamā izmērā. Plašas logo uzdrukas iespējas, pielāgošana jūsu produktam. Koka letes ražošana no dizaina līdz gatavam produktam.

Pārvietojamo lešu ražošana pēc pieprasījuma

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgas & Zero Waste koka letes no lietotām paletēm.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.