BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka letes
/
Saliekama bāra lete

Saliekama bāra lete

Kategorija: Koka letes

Īpašība: Zemo izmaksu, Transformējams

Izmantošanas jomas: Alus un dzērieni, HoReCa

Saliekama zemu izmaksu bāra lete, ērta izbraukumiem un brīvdabas pasākumiem. Koka kastes izmantojamas kā dekors kā arī tām ir praktisks pielietojums. Saliekama bāra lete izmantojama arī kā tirdzniecības galds, vai galds jūsu birojam. Saliekamā bāra lete izjaucama un saliekama vienam cilvēkam, nav lielu un smagu detaļu. Ātri izgatavošanas termiņi, krāsu daudzveidība un ražotāja cenas.

Bāra lešu ražošana pēc pieprasījuma

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgas & Zero Waste koka letes no lietotām paletēm.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.