BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka letes
/
Lietotu palešu lete

Lietotu palešu lete

Palešu lete ir viegli demontējama un uzstādāma jebkurā vietā. Palešu mēbeles - palešu lete, izgatavota no lietotām paletēm ar lietotu dēļu apdari.

Mūsdienīga palešu lete, uzlabos uzņēmuma zīmola tēlu un pārdošanas rezultātus. Palešu lete būs piemērota bāriem un kafejnīcām.

Palešu letes specifikācija

Letes ražošanai izmantotas lietotas koka paletes. Papildus aksesuāri – logo uzdruka un dekorāciju ražošana. Leti varam aprīkot ar koka bāra krēsliem.

Palešu letes ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.