BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Koka dekoratīvie pilāri

Koka dekoratīvie pilāri

Nestandarta galdniecības produkti - koka butaforiju un dekoru izgatavošana uz pasūtījuma. Koka dekoratīvie pilāri tirdzniecības noformējumam, skatlogiem, filmēšanas vajadzībām. 

 

Šie koka pilāri ir izgatavoti no rūpīgi atlasītiem kokmateriāliem, lai nodrošinātu izturību un estētisko izskatu. Koka balsti ir pieejami dažādos izmēros un ar dažādu apdari, padarot tos universālus dažādiem arhitektūras stiliem un dizaina prasībām. Pīlārus var izmantot būvniecības vajadzībām, piemēram, jumtu un siju balstiem, vai kā dekoratīvus elementus verandās, lapenēs un interjera dizainā. Izmēru, formas un krāsas dažādība. Materiāli – koka dēļi, finieris, skaidu plāksnes, MDF, OSB.

Koka pilāru ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.