BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Bāra galdi

Bāra galdi

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Superizturīgs, Personalizēts

Izmantošanas jomas: HoReCa, Āra apstākļiem

Augstas izsturības bāra galdi. Ražojam bāra galdus ar pastiprinātu nodiluma izturību virsmām, kas paredzēti āra lietošanai. Bāra galdiem tiek izmantoti stipri materiāli, kā piemēram metāla kājas, speciāla materiāla virsmas ar augstas cietības epoksīda pārklājumu. Apdrukātās virsmas tiek aizsargātas ar biezu, skrāpējumu noturīgu laminātu. Plašas apdrukas iespējas, dažādi izmēri un bāra galda virsmu formas. Ražojam uz pasūtījuma.

Bāra galdu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles, interjera dekorus un citu koka aprīkojumu kafejnīcām un restorāniem. Mēs piedāvājam MENU dēļus, produktu stendus, paliktņus, mēbeles no koka kastēm un plašu mēbeļu klāstu pēc pieprasījuma. Mums ir liela pieredze bāra lešu, vasaras kafejnīcu un to mēbeļu ražošanā.
Ekoloģiskas un ilgtspējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē. Mēs arī personalizējam mēbeles ar apdruku vai gravējumu, lai padarītu tās pievilcīgākas klientiem.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.