BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Krāsotas koka paletes

Krāsotas koka paletes

Krāsotas koka paletes visbiežāk izmanto lielveikalu un tirdzniecības zāļu aprīkošanai. No paletēm iespējams izveidot arī citas konstrukcijas.

 

Pamatā paletes tiek krāsotas tumšās krāsās. Koka palešu krāsošana pēc noteiktas krāsas, kādu pēc RAL kataloga izvēlējies pasūtītājs. Iespējams 4 veidu krāsojums:

Krāsojam EPAL standarta paletes, kā arī izgatavojam paletes speciālos izmēros un veicam to krāsošanu.

Koka palešu ražošana pēc pieprasījuma

Ilgtspējīgas ražošanas koka produkcija no atgriezumiem. 90% Zero Waste produkti - krāsotas koka mini izmēra paletes un pjedestāli. Plaša krāsu izvēle un izmēru daudzveidība.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.