BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Koka mucas un koka spaiņi

Koka mucas un koka spaiņi

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Rustic, Ekskluzīvs, Butaforija

Izmantošanas jomas: HoReCa, Koka dekorācijas

Koka mucas un spaiņi veikalu aprīkojumam. Ražojam pēc pasūtītāja izvēlētas formas un izmēra. Koka mucas iespējams nokrāsot vai nobeicēt jebkurā izvēlētā krāsā. Šādas mucas tiek ražotas izmantojot vienkāršotu ražošanas metodi, tādēļ tās ir salīdzinoši lētākas par mucām, kas paredzētas šķidruma uzglabāšanai. Ja šādās koka mucās nepieciešams glabāt šķidrumu, tad mucā jāievieto plastmasas trauks. Koka trauki un spaiņi ir ilgi kalpojošs priekšmets, tie var kalpot vairākus desmitus gadu.

Mucu un spaiņu ražošana pēc pieprasījuma

Mucas un mucu butaforiju ražošana mārketinga vajadzībām un tirdzniecības uzlabošanai. Koka stendi mucas stilā, mucu vāki bāru dekorācijām. Ražošana uz pasūtījuma, augstas kvalitātes apdruka.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.