BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Atkritumu konteineru nojumes

Atkritumu konteineru nojumes

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Rustic, Zemo izmaksu

Izmantošanas jomas: Dārza centriem, DIY veikaliem, Mājai

Izgatavojam atkritumu konteineru nojumes, kas padarīs jūsu apkārtējo vidi sakoptāku un estētiskāku. Mūsu ražotās nojumes izgatavotas no kompaktiem saliekamiem moduļiem, kurus pircējs iegādājas izjauktā veidā un samontē paša spēkiem.

 

Nojumes krāsošana un jumta seguma izvēle ir pircēja ziņā. Izgatavojam arī atkritumu konteineru nojumes uz pasūtījuma.

Atkritumu konteineru nojumes specifikācija

Mūsu standarta ekonomiskās klases nojumes izmēri ir pielāgoti mazā izmēra 165x58x73,5cm atkritumu konteineriem (0,24m3) kuru visbiežāk lieto mājsaimniecības.

Mēbeļu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.