BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Saliekama koka starpsiena

Saliekama koka starpsiena

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Transformējams

Izmantošanas jomas: Mājai, Dekorācijām

Dažādām vajadzībām domāta saliekama koka starpsiena. Noderēs dažādiem tirdzniecības un HoReCa mērķiem, lai norobežotu telpu vai teritoriju. Starpsiena noderēs gan lai nodrošinātu privāto telpu klientiem, norobežotu saimniecības priekšmetus un telpas, kā arī var ierobežot nevajadzīgu skaņas izplatīšanos. Saliekamu koka starpsienu ražošana, izmēra, krāsas, materiāla pielāgošanas iespējas. Starpsienu materiāls – koka līstes, finieris kā arī iespējams cits lokšņu materiāls.

Koka starpsienas ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.