BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Bāra krēsli no koka

Bāra krēsli no koka

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Ilgtspējīgs, Zemo izmaksu

Izmantošanas jomas: HoReCa, Universāls

Bāra krēsli ir augsti krēsli, kas paredzēti lietošanai pie bāra vai augstas letes. Tiem parasti ir kāju balsts kāju atbalstam, jo sēdekļi atrodas augstāk no zemes nekā parastie krēsli.

 

Rustic stila bāra krēsli no koka uz pasūtījuma ar logo uzdruku. Koka krēsli tiek ražoti ar dažādu krāsojumu pielāgojot jūsu zīmolam. Krēsls bāra iekārtošanai ar noteiktu zīmola piederību, kurš sekmēs jūsu produkta noietu.

Bāra krēslu ražošanai izmantotie materiāli

Priedes vai egles koka kājas ar bērza saplākšņa sēžamvirsmu.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
30 cm
30 cm
80 cm
7 kg
150 kg
virs 10 gadiem
Izjauktā vai saliktā veidā
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

20 gab.
50 gab.
Virs 100 gab.

Cena, EUR

32 EUR
25 EUR
19 EUR

Ražošana

3-4 ned.
4-5 ned.
5-6 ned.

Cenas norādītas EUR bez PVN. Piegādes laiks 5-14 dienas, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi, kad zināms pasūtījuma apkoms un piegādes vieta.

Bāra aksesuāru ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles, interjera dekorus un citu koka aprīkojumu kafejnīcām un restorāniem. Mēs piedāvājam MENU dēļus, produktu stendus, paliktņus, mēbeles no koka kastēm un plašu mēbeļu klāstu pēc pieprasījuma. Mums ir liela pieredze bāra lešu, vasaras kafejnīcu un to mēbeļu ražošanā.
Ekoloģiskas un ilgtspējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē. Mēs arī personalizējam mēbeles ar apdruku vai gravējumu, lai padarītu tās pievilcīgākas klientiem.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.