BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Koka kubli pārtikai

Koka kubli pārtikai

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Ekskluzīvs, Butaforija, Vintage

Izmantošanas jomas: Dekorācijām

Izgatavojam senos laikos populāru eko stila koka iepakojumu. Koka kubli pārtikai un spaiņi ekskluzīvai pārtikai, dekoram un tirzdzniecības vietas noformēšanai. Iespējama logo uzdruka, vecināts efekts un dažāds krāsojums.

Koka kublu ražošana pēc pieprasījuma

Iepakojuma ražošana no koka. Izturīgas un robustas koka kastes smagiem produktiem, koka iepakojums plīstošu produktu transportēšanai, kā arī smalku koka kastu ražošana zīmoliem ar augstu pievienoto vērtību.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.