BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Mēbeles no koka kastēm
/
Koka kastes galdi

Koka kastes galdi

Galdi no koka kastēm, ko ir iespējams apdrukāt ar Jūsu uzņēmuma zīmola logo. Koka mini galdi ir universāli - tos iespējams lietot gan dekoratīviem, gan praktiskiem nolūkiem. Piemēram, kā kafijas galdu vai vietu kur izvietot interjera priekšmetus.


Koka mini galdus var izmantot gan mīlīgās vasaras kafejnīcās vai dažādos brīvdabas pasākumos, vai kā pludmales galdus smilšainā piejūras kafejnīcā.

Koka kastes galdu specifikācija

Koka kastes galdi izgatavoti no sertificētiem kokmateriāliem, kastes virsma apdrukāta ar UV starus noturīgu augstākās klases apdrukas tehniku. Produkts universāli lietojams kā maza izmēra galds vasaras kafejnīcai vai kā dekors ar jūsu zīmolu. Piedāvājam arī ilgtspējīgus – 3 vienā koka kastes galdu komplektus, tādējādi samazinot kastu transportēšanas izdevumus.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
45 cm
36 cm
25 cm
3 kg
12 kg
virs 10 gadiem
Salikts
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

100 gab.
200 gab.
Virs 500 gab.

Cena, EUR

27 EUR
24 EUR
18 EUR

Ražošana

3 ned.
3-4 ned.
6-8 ned.

Cenas norādītas EUR bez PVN. Piegādes laiks 5-14 dienas, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi, kad zināms pasūtījuma apkoms un piegādes vieta.

Koka kastes galdu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.