BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Mēbeles no koka kastēm
/
Pakaramas koka kastes

Pakaramas koka kastes

Kategorija: Mēbeles no koka kastēm

Īpašība: Rustic, Komplekti

Izmantošanas jomas: Mājai, Dekorācijām

Griestos pakaramas koka kastes pilda 2 funkcijas - gan kā dekors, gan praktiskā veidā neaizņemot daudz vietas. To galvenā funkcija ir iespēja uzglabāt daudz lietu, kurām vajag būt pa rokai. Virtenē paredzēts iekārt 3, 4 vai 5 kastes. Uzstādot kastu virteni nepieciešams iegādāties griestu stiprinājumu, kas piemērots tieši jūsu mājokļa griestiem. Visērtāk un vienkāršāk tas būs izdarāms koka griestos, ieskrūvējot metāla āķi. Stabilitātes nolūkos virtenes apakšējo daļu ieteicams stiprināt pie grīdas.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.