Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Mēbeles no koka kastēm
/
Pakaramas koka kastes

Pakaramas koka kastes

Kategorija: Mēbeles no koka kastēm

Īpašība: Rustic, Komplekti

Izmantošanas jomas: Mājai, Dekorācijām

Griestos pakaramas koka kastes pilda 2 funkcijas- gan kā dekors, gan praktiskā veidā neaizņemot daudz vietas dod iespēju uzglabāt daudz lietu, kurām vajag būt pa rokai. Virtenē paredzēts iekārt 3, 4 vai 5 kastes. Uzstādot kastu virteni nepieciešams iegādāties griestu stiprinājumu, kas piemērots tieši jūsu mājokļa griestiem. Visērtāk un vienkāršāk tas būs izdarāms koka griestos, ieskrūvējot metāla āķi. Stabilitātes nolūkos virtenes apakšējo daļu ieteicams stiprināt pie grīdas.

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restotāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanu. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Mēs priecāsimies par jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi pieprasīto informāciju un mēs sagatvosim jums cenas piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.