BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Mēbeles no koka kastēm
/
Vecināta koka miskaste

Vecināta koka miskaste

Vecināta koka miskastes ir populāras vietās, kur mērķis ir radīt vēstures sajūtu vai harmoniju ar dabas elementiem, piemēram, lauku mājās, dārzos, vintage stila kafejnīcās vai rustikālā stilā iekārtotās tirdzniecības telpās. Novecojuša koka izmantošana ne tikai uzlabo vizuālo pievilcību, bet arī veicina ilgtspēju, izmantojot vecākus materiālus. Ekskluzīvas vecināta koka miskastes un konteineri. Koka atkritumu konteinerus ražojam uz pasūtījuma. 

Miskastu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.