BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka paplātes
/
Paplātes ar metāla rokturi

Paplātes ar metāla rokturi

Ražojam uz pasūtījuma pēc speciāli klientam izstrādāta dizaina. Koka paplātes ar metāla rokturi un citiem aksesuāriem.

 

Biežāk izmantotie materiāli – saplāksnis, masīvkoks, koka dēļi. Apdares veidi – beicēts, lakots, vecināts vai apdedzināts.

Paplāšu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam kreatīvas paplātes no koka Jūsu zīmola popularizēšanas vajadzībām. Piedāvājam plašu krāsu un materiālu daudzveidību. Kreatīvi risinājumi apdrukai. Dizains un ražošana dažādām nestandarta paletēm.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.