BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka paplātes
/
Koka paplātes ar logo

Koka paplātes ar logo

Kategorija: Koka paplātes

Īpašība: Vintage, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Alus un dzērieni, HoReCa

Klasiska stila koka paplātes, kuras iederēsies dažāda veida interjera dizainos. Koka paplāte būs izturīga, ērti pārnēsājama, pateicoties rokturiem, ietilpīga, Opcija uzdrukāt logo personalizēs Jūsu uzņēmuma zīmolu un veidos estētisku piederumu kopējo dizainu.

 

Ražojam koka paplātes un koka paliktņus dažādos izmēros. Plašas krāsojuma iespējas un personalizēšana ar logo uzdruku, gravējumu vai logo iededzināšanu. Izmantotie materiāli bērza vai priedes finieris kā arī dabīgs neapstrādāts koks. Paplātes iespējams komplektēt ar ekskluzīva dizaina metāla rokturiem.

Koka paplāšu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles, interjera dekorus un citu koka aprīkojumu kafejnīcām un restorāniem. Mēs piedāvājam MENU dēļus, produktu stendus, paliktņus, mēbeles no koka kastēm un plašu mēbeļu klāstu pēc pieprasījuma. Mums ir liela pieredze bāra lešu, vasaras kafejnīcu un to mēbeļu ražošanā.
Ekoloģiskas un ilgtspējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē. Mēs arī personalizējam mēbeles ar apdruku vai gravējumu, lai padarītu tās pievilcīgākas klientiem.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.