BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka paplātes
/
Koka paplātes

Koka paplātes

Kategorija: Koka paplātes

Īpašība: Rustic, Vintage

Izmantošanas jomas: HoReCa, Mājai

Koka paplātes Jūsu mājsaimniecībai, biznesa dāvanām, bāriem un restorāniem, dekors preču izvietošanai jūsu veikalā. Koka paplātes iespējams apdrukāt, veikt logo iededzināšanu vai gravēšanu. Pilns pakalpojuma cikls sākot no dizaina un prototipa izveides līdz gatavā produkta piegādei.

Koka paplāšu ražošana pēc pieprasījuma

Kreatīvi koka dekori mārketinga aktivitātēm Jūsu uzņēmumam. Piedāvājam 5 soļu ražošanu - dizains --> prototips --> parauga piegāde --> tirāžas ražošana --> piegāde Jūsu noliktavā.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.