BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka paplātes
/
Alus paplātes

Alus paplātes

Ūdensizturīgas koka alus paplātes. Dzērienu paplātes ir dabīgā rustic stila koka krāsā.
Alus paplātes ir populārs produkts kā reklamēt savu zīmolu bāros, degustācijās un kafejnīcās vai pārdodot kopā ar jūsu produktu kā pārdošanas veicināšanas instrumentu.

Alus paplātes specifikācija

Alus paplātes ražojam uz pasūtījuma, produkta parametri: forma, izmērs, krāsa, apdruka ir pielāgojami klienta prasībām. Iespējama speciāla iepakošana un marķēšana, atvieglojot preces distribūcijas procesu.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
45 cm
35 cm
12 cm
1,2 kg
5 kg
virs 10 gadiem
Salikts
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

100 gab.
200 gab.
Virs 500 gab.

Cena, EUR

28 EUR
22 EUR
16 EUR

Ražošana

4 ned.
5 ned.
6-8 ned.

Cenas norādītas EUR bez PVN. Piegādes laiks 5-14 dienas, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi, kad zināms pasūtījuma apkoms un piegādes vieta.

Alus paplātes ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam kreatīvas paplātes no koka Jūsu zīmola popularizēšanas vajadzībām. Piedāvājam plašu krāsu un materiālu daudzveidību. Kreatīvi risinājumi apdrukai. Dizains un ražošana dažādām nestandarta paletēm.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.