BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka paplātes
/
Koka paplāte dzērieniem

Koka paplāte dzērieniem

Koka paplāte dzērieniem ar dubulto grīdu dzērienu pasniegšanai. Paplāte piešķirs dzērieniem nebijušu izskatu un padarīs dzērienu baudīšanu interesantāku.

 

Personalizē un ļauj paplātei reklamēt Jūsu dzērienus pašai. Iederēsies gan bāros, gan restorānos, gan mājās kā papildus dekors un aksesuārs.

Koka paplāšu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam kreatīvas paplātes no koka Jūsu zīmola popularizēšanas vajadzībām. Piedāvājam plašu krāsu un materiālu daudzveidību. Kreatīvi risinājumi apdrukai. Dizains un ražošana dažādām nestandarta paletēm.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.