Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Koka kastes uztaisi pats
/
Mēbeļu kastes – S izmērs DIY

Mēbeļu kastes – S izmērs DIY

Kategorija: Koka kastes uztaisi pats

Izmantošanas jomas: DIY veikaliem, Mājai

Izmēri 29,25x24cm x augstums 26cm. Mēbeļu kaste S izmērs DIY Saderīga ar Colorwood Latvia L izmēra mēbeļu DIY kastēm. „Hobby“ modelis – kastēm nesošās sienas gatavas, atliek sanaglot kastes sānus un apakšu. „Proffy“ modelis – jāsanaglo visi kastes dēlīši, nepieciešamas iemaņas galdniecībā. Komplektā ietilpst precīzi sazāģēti dēļi, naglas un instrukcija „Taisi pats“ kastes uztaisīšana mājas apstākļos.

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc pasūtījuma.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši raksti mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.