Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Koka kastes uztaisi pats
/
Mēbeļu kastes – L izmērs DIY

Mēbeļu kastes – L izmērs DIY

Izmēri 29x58,5cm x augstums 26cm. Mēbeļu kaste L izmērs DIY Saderīga ar S izmēra Colorwood Latvia DIY mēbeļu kastēm.  „Hobby“  modelis – kastēm nesošās sienas gatavas, jāsanaglo kastes sāni un apakša. „Proffy“ modelis – visa kaste jāizgatavo pēc instrukcijas no paredzētā izmērā sagatavotiem koka dēļiem. Jums nepieciešams tikai viens instruments – āmurs un nelielas iemaņas naglošanā!

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši raksti mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.