BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka kastes uztaisi pats
/
Augļu kastes – M izmērs DIY

Augļu kastes – M izmērs DIY

Kategorija: Koka kastes uztaisi pats

Īpašība: Zemo izmaksu

Izmantošanas jomas: DIY veikaliem

Augļu kaste M izmērs DIY – 29cm x 38.5cm x augstums 15cm. Saderīga ar S izmēra Colorwood Latvia DIY kastēm. Pieejami divi “Taisi pats” Kastu veidi. “Proffy“ – visa kaste jāizgatavo pēc dotās instrukcijas.

 

“Hobby”- kastēm nesošās sienas gatavas, jāsanaglo kastes sāni un apakša. Komplekts sastāv no dēļiem, naglām un instrukcijas. Aptuvenais kastes izgatavošanas laiks 10 minūtes. Kastes ieteicams tonēt ar beici vai ar krāsu uz ūdens bāzes.

Kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.