Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Koka kastes uztaisi pats
/
Mēbeļu kastes – M izmērs DIY

Mēbeļu kastes – M izmērs DIY

Izmēri 38.5x 29.25cm x augstums 32cm. Saderīga ar XL izmēra Colorwood Latvia DIY mēbeļu kastēm „Hobby“ modelis – kastēm gala sienas gatavas, jāsanaglo kastes sāni un apakša. „Proffy“ modelis – jāsanaglo visi kastes dēlīši, lai to paveiktu, nepieciešamas iemaņas galdniecībā. Mēbeļu kaste M izmērs DIY  komplektā ietilpst precīzi sazāģēti dēļi, naglas un instrukcija „Taisi pats“ mēbeļu kastes uztaisīšanai mājas apstākļos.

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlies pasūtīt kādu no produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.