Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Koka kastes uztaisi pats
/
Augļu kastes – S izmērs DIY

Augļu kastes – S izmērs DIY

Augļu kaste S izmērs DIY - maza izmēra koka kaste izjauktā veidā. “Hobby” modelis – kastēm nesošās sienas gatavas, jāsanaglo kastes sāni un apakša. Proffy modelis – visa kaste jāizgatavo pēc instrukcijas. Komplektā ietilpst precīzi sazāģēti dēļi, naglas un instrukcija „Taisi pats“ kastes izgatavošanai mājas apstākļos. Izmēri 19,5x29cm x augstums 15cm. Saderīga ar M izmēra Colorwood Latvia DIY kastēm

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc pasūtījuma.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu jūsu produktus un pakalpojumus stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies pasūtīt kādu no produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.