BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka kastes uztaisi pats
/
Augļu kastes – S izmērs DIY

Augļu kastes – S izmērs DIY

Koka augļu kaste S izmēra DIY no Colorwood Latvija ir paredzēta tiem, kam patīk pašiem izgatavot un montēt savas mēbeles. Šajā DIY komplektā ietilpst ideāla izmēra dēļi, naglas un instrukcijas, kas atvieglo montāžu. Kastes ir ideāli piemērotas gan hobijiem, gan lietošanai mājsaimniecībā, un tās ir funkcionāls un stilīgs risinājums augļu vai citu priekšmetu uzglabāšanai un organizēšanai. Pateicoties DIY iespējai, jūs varat pielāgot kasti pēc savām vēlmēm, padarot to par daudzpusīgu papildinājumu jebkurai telpai.

 

Augļu kaste S izmērs DIY - maza izmēra koka kaste izjauktā veidā. “Hobby” modelis – kastēm nesošās sienas gatavas, jāsanaglo kastes sāni un apakša. Proffy modelis – visa kaste jāizgatavo pēc instrukcijas. Komplektā ietilpst precīzi sazāģēti dēļi, naglas un instrukcija „Taisi pats“ kastes izgatavošanai mājas apstākļos.

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.