BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Modulārie produktu displeji

Modulārie produktu displeji

Kategorija: Grīdas stendi, Palešu izmēra stendi

Īpašība: Transformējams, Komplekti

Izmantošanas jomas: Dekorācijām

Modulārie produktu displeji tiek ražoti no MDF vai finiera kastēm, tie izmantojami kā pjedestāli veikalu skatlogos un preču ekspozīcijām tirdzniecības zālēs. Ražojam pēc pasūtītāja dotajiem izmēriem, plašā krāsu izvēlē. Materiāla biezums sākot no 10 mm.

 

Modulārie produktu displeji ērti lietojami preču ekspozīcijām lielveikalos, lai izceltu īpašās preces un veidotu svētku noformējumus tirdzniecības zālēs. No MDF un finiera displejiem iespējams veidot dažādas formas paaugstinājumus kombinācijā ar dažādiem dekoriem un butaforijām.

Produktu displeju ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.