BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Rezervēts norādes HoReCa

Rezervēts norādes HoReCa

Rezervēts norādes HoReCa mārketinga mēbeļu ražošana no koka ar apdruku – Rezervēts norādes, galda numuri, menu holderi un citas dabīga koka norādes ar jūsu zīmola logo. Šis koka izstrādājums ir stilīgs jūsu interjera papildinājums ilgtermiņa lietošanai un mārketinga rīks zīmoliem, kuri ražo vai piegādā produktus HoReCa sektoram.

 

Reserved norādes ražojam pēc jūsu individuāla pasūtījuma, pielāgojot interjeram un zīmola vajadzībām. ColorWoodLatvia pielieto ilgtspējīgu ražošanu HoReCa mārketinga mēbelēm, kā izejvielu izmantojot koka atgriezumus.

Rezervēts norāžu specifikācija

Rezervēts norādes restorāniem ražojam nobērza vai priedes saplākšņa, priedes masīvkoka. Izmantojam pilnkrāsu UV un ūdens noturīgu apdruku. Materiāls pārklāts ar ekoloģisku ūdens bāzes beici un laku.

Info holderu ražošana pēc pieprasījuma

Brändisi puisissa infotelineissä. Yksinkertainen ja liikuteltava ratkaisu logosi näyttämiseen kaupan hyllyillä, myyntipisteissä ja toimistoissa. Tuotamme infotelineet vanerijäämistä noudattaen nollajätettä ja kestävää tuotantopolitiikkaa.

ColorWood Latvia on puutuotteiden ja HoReCa-kalusteiden valmistaja, jälleenmyyjä ja tukkukauppias. ColorWood Latvian tiimillä on kattava 20 vuoden kokemus markkinoinnista ja myynnistä, ja siksi se pystyy tarjoamaan parhaita ratkaisuja visuaaliseen markkinointiin ja myyntiin. Täytämme mittatilaustöitä asiakkaidemme toiveiden ja vaatimusten mukaisesti. Lopullinen tavoite on lisätä asiakkaan myyntituloksia ja bränditietoisuutta.

Jos haluat tietää valmistajan hinnan räätälöidylle ratkaisulle, täytä lomake ja vastaamme sähköpostiisi.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.