BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Slīpo plauktu galda stends

Slīpo plauktu galda stends

Uz galda novietojamu koka stendu ražošana uz pasūtījuma un lielos apjomos. Slīpo plauktu galda stends kases zonai. Stends pielietojams jebkuriem maza izmēra produktiem, kuru pārdošana notiek kases zonās vai uz galda, pircēja acu augstumā. Slīpo plauktu galda stends ir salokāms un kompakti nosūtāms, ietaupot nozīmīgus resursus un samazinot transporta izmaksas un tādējādi ekoloģiskās pēdas nospiedumu.

 

Stendu pielieto kosmētikas produkcijai, pārtikas uzkodām un citiem kases un impulsa pirkumu zonai piemērotiem produktiem. Slīpo plauktu galda stends ir salokāms un kompakti nosūtāms, ietaupot nozīmīgus resursus un samazinot transporta izmaksas un tādējādi ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Stendu pielieto kosmētikas produkcijai, pārtikas uzkodām un citiem kases un impulsa pirkumu zonai piemērotiem produktiem.

Slīpo plauktu galda stenda specifikācija

Stendam izmantotie materiāli ir bērza saplāksnis, ūdens bāzes krāsa. Plauktu stiprinājumiem izmantotas cinkotas, sudraba krāsas skrūves. Stenda kājām ir regulējams pēdiņas, kas nodrošina stenda stabilitāti uz nelīdzenām virsmām.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Valmistamme mittatilaustyönä puisia näyttelytelineitä. Saatavilla on useita eri näyttelytelineiden muunnelmia ja tulostustyyppejä. Valmistamme telineitä eri puumateriaaleista, kuten koivuvaneerista, mänty- ja leppälankuista. Telineitä maalataan erisävyisillä vesiohenteisilla ekoväreillä.

ColorWood Latvia on latvialainen puisten mukautettujen kalusteiden tarjoaja, joka tarjoaa erilaisia ​​laadukkaita puisia mainoskalusteita yksilöllisiin tarpeisiin ja budjetteihin. Missiomme on kasvattaa brändisi arvoa ja myyntiä räätälöidyillä puuratkaisuilla jokaiselle asiakkaalle. Voimme muuttaa minkä tahansa idean todeksi ja auttaa yritystäsi kasvamaan.

Jos haluat tilata tuotteitamme yrityksellesi, täytä lomake ja otamme sinuun yhteyttä.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.