BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Kafijas kapsulu stends

Kafijas kapsulu stends

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Ilgtspējīgs, Ekskluzīvs

Izmantošanas jomas: HoReCa, Universāls, Point-of-Sale (POS)

Galda retail stendi kafijas kapsulām un citiem kapsulu veida iepakojumiem, piemēram, riekstiem, žāvētiem augļiem, čipsiem, cepumiem un citiem našķiem, kuri iepakoti konusa formas iepakojumos. Šis galda stends palīdz produktus parādīt pircējus piesaistošā veidā kopā ar brenda logo. Tā ražošanai izmantotas ilgtspējīgas ražošanas vērtības, mazās detaļas ražojot no koka atgriezumiem.

 

Šis koka galda kafijas kapsulu stends ir pārdomāts ilgtspējīgas domāšanas konstruktoru risinājums, lai jums būtu mazas stenda piegādes izmaksas jūsu distributoriem. Stends ir populārs rīks kafijas kapsulu novietošanai viesnīcu numuriņos, kā arī kafejnīcās un visā HoReCa sektorā. To ir viegli uzstādīt bez instrumentiem. Stendam var apdrukāt abas puses un tādējādi izmantot 2 dažādu zīmola preču izvietošanai un sekmīgai pārdošanai.

Kafijas kapsulu stenda specifikācija

Koka kapsulu stends ražots no bērza vai priedes saplākšņa, priedes masīvkoka, pārklāts ar ekoloģisku ūdens bāzes beici un laku. Kapsulu stends ir izjaucams ekonomiskai nosūtīšanai kartona iepakojumā, tā salikšana ir paredzēta bez speciāliem instrumentiem, ātra un vienkārša.

Kafijas kapsulu stendu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles, interjera dekorus un citu koka aprīkojumu kafejnīcām un restorāniem. Mēs piedāvājam MENU dēļus, produktu stendus, paliktņus, mēbeles no koka kastēm un plašu mēbeļu klāstu pēc pieprasījuma. Mums ir liela pieredze bāra lešu, vasaras kafejnīcu un to mēbeļu ražošanā.
Ekoloģiskas un ilgtspējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē. Mēs arī personalizējam mēbeles ar apdruku vai gravējumu, lai padarītu tās pievilcīgākas klientiem.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.