BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Pakāpienu galda stends

Pakāpienu galda stends

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Rustic, Ekskluzīvs

Izmantošanas jomas: Point-of-Sale (POS), Koka mārketinga piederumi

Būtiska mārketinga sastāvdaļa ir veiksmīgi izvietot preces, lai vislabāk parādīt to labākās īpašības. Šis galda trīspakāpju stends, lai uz tā izvietotu pudeles, burkas vai citus iepakojumus.

 

Galda stends no līmēta priedes masīvkoka – pakāpienu galda stends ar iefrēzētām iedobēm. Ražojam koka stendus uz pasūtījuma. Pilns stendu ražošanas cikls uz pasūtījuma, pielāgosim stendus jūsu produkta izmēriem un stilam. Palielini savas preces noietu ar augsta līmeņa koka stendiem no Colorwoodlatvia.

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.