BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Puķu kastes
/
Puķu kastes no koka

Puķu kastes no koka

Kategorija: Puķu kastes

Īpašība: Superizturīgs

Izmantošanas jomas: Āra apstākļiem, Mājai

Krāšņas puķes, stādītas dabīgu toņu koka kastēs, iederēsies jebkura dārza, pagalma, balkona vai palodzes izdaiļošanai. Izgatavojam puķu kastes no koka dēļiem un ūdensizturīga saplākšņa jeb finiera. Puķu kastes tiek beicētas vai krāsotas kas paildzina to mūžu. Ražojam koka puķu kastes arī ar putuplasta siltinājumu, kas pasargās augus ziemas salā, gan arī vasaras karstumā.

Puķu kastu ražošana uz pasūtījuma

Mēs izgatavojam barjeras puķu kastēm restorānu un kafejnīcu āra terasēm. Puķu kastes ir gaumīga dekorācija āra kafejnīcām un kalpo prakstiskiem mērķim - veidot vajadzīgos norobežojumus āra apstādījumiem. Ražojam dažāda izmēra un formas nestandarta puķu kastes pēc pieprasījuma.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.