BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Puķu kastes
/
Liela izmēra puķu kastes

Liela izmēra puķu kastes

Kategorija: Puķu kastes

Īpašība: Rustic, Zero-Waste

Izmantošanas jomas: DIY veikaliem, Mājai

Liela izmēra koka puķu kastes jūsu pagalma apzaļumošanai un krāšņumam. Izgatavojam uz pasūtījuma, iespējams izvēlēties izmērus un krāsas toni. Materiāls – mitrumizturīgs saplāksnis un koka dēlīšu dekoratīvā apdare.

Puķu kastu ražošana uz pasūtījuma

Mēs izgatavojam barjeras puķu kastēm restorānu un kafejnīcu āra terasēm. Puķu kastes ir gaumīga dekorācija āra kafejnīcām un kalpo prakstiskiem mērķim - veidot vajadzīgos norobežojumus āra apstādījumiem. Ražojam dažāda izmēra un formas nestandarta puķu kastes pēc pieprasījuma.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.