BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Spēle Jenga

Spēle Jenga

Spēle Jenga no koka klučiem ar logo uzdruku mārketinga nolūkiem. Jenga var kalpot kā vienkāršs bet interesants mārketinga rīks dažādiem ar izklaidi saistītiem zīmoliem, alus dzērieniem, našķiem, kafijas un tējas produktiem.

 

Spēles Jenga noteikumi ir vienkārši, tai nav nepieciešama īpaša apmācība. Spēles uzdevums ir klucīšu izvilkšana pa vienam no torņa apakšas vai vidus, bet pa vienam klucītim vienā piegājienā. Pēc tam izvilktais koka klucītis jānovieto torņa virsotnē tā, lai tornis nesabrūk.

 

Spēle Jenga piemērota āra kafejnīcās, pludmales bāros, viesnīcu recepcijās, viesnīcu mini klubos un izkaides zonās. Piemērota bērnu telpiskās uztveres un motorikas attīstīšanai, arī bērniem un pieaugušajiem ar attīstības traucējumiem.

Spēles Jenga specifikācija

Spēle Jenga ražošana ar jūsu logo uzdruku no koka pēc klienta pasūtījuma. Krāsa un izmēri pēc izvēles. Ražošanas procesā izmantojam ekoloģiskās pēdas nospieduma samazināšanas filozofiju – no koka atgriezumiem. Iespējams izgatavot atsevišķu kartona iepakojumu katram komplektam.

Spēles Jenga ražošana pēc pieprasījums

Kreatīvi koka dekori mārketinga aktivitātēm Jūsu uzņēmumam. Piedāvājam 5 soļu ražošanu - dizains --> prototips --> parauga piegāde --> tirāžas ražošana --> piegāde Jūsu noliktavā.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.