BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Koka adventes vainagi

Koka adventes vainagi

Advente ir laiks, kad īpaši padomāt par dzīvē svarīgām lietām, viena no tām ir mūsu apkārtējā vide, kuru jāizmanto atbildīgi. Mūsu produkts unikāls, universāls ilgmūžīgs adventa vainags no koka dēlīšu atgriezumiem.

 

Mēs atbalstām Zero Waste filozofiju koka izstrādājumu ražošanā - bezatkritumu kokapstrādes ciklu, lai taupītu dabas resursus un samazinātu ikdienas patēriņa cikla ietekmi. Iespēja pasūtīt speciālu izmēru. Koka adventes vainagi - ražošana lielos apjomos, piegāde visā Eiropā.

Koka dekoru ražošana pēc pieprasījuma

Kreatīvi koka dekori mārketinga aktivitātēm Jūsu uzņēmumam. Piedāvājam 5 soļu ražošanu - dizains --> prototips --> parauga piegāde --> tirāžas ražošana --> piegāde Jūsu noliktavā.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.