Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Personalizētas Koka mucas

Personalizētas Koka mucas

Mucas mārketingam un dizainam - bāru, restorānu un veikalu dekorēšanai. Izgatavojam autentiska stila personalizētas koka mucas ar logo uzdruku. Mucas iespējams izgatavot ar riteņeim, tādējādi atvieglojot to pārvietošanu. Izmēru pielāgošana, krāsu izvēle atbilstoši klienta prasībām. Ražojam lielos apjomos. Mucas nav paredzētas šķidrumu glabāšanai.

Mucas un mucu butaforiju ražošana mārketinga vajadzībām un tirdzniecības uzlabošanai. Mucu stila koka stendi, mucu vāki bāru dekorācijām. Ražošana uz pasūtījuma, augstas kvalitātes apdruka.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Mēs priecāsimies par jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi pieprasīto informāciju un mēs sagatvosim jums cenas piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.