BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Vides reklāmas stendi no koka

Vides reklāmas stendi no koka

Dažādas formas un izmēru, dažādām ēkām piemēroti vides reklāmas stendi, kas būs pamanāmi no liela attāluma. Iespējams uzdrukāt logo vai iestādes nosaukumu, lai Jūsu uzņēmumu ieraudzītu no liela attāluma. Vides reklāmas no koka priekšrocības ir stendu uzstādīšana, salīdzinoši zemās izmaksas, vizuāli pievilcīgais izskats un stendu stabilitāte ilgākas lietošanas laikā. Koka stendu uzstādīšana Jums nesagādās raizes, tā ir ātra un vienkārša, kā arī neprasīs papildus resursus (vai neradīs papildus izmaksas) rakšanas un betonēšanas darbiem. 

Reklāmas stendu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles, interjera dekorus un citu koka aprīkojumu kafejnīcām un restorāniem. Mēs piedāvājam MENU dēļus, produktu stendus, paliktņus, mēbeles no koka kastēm un plašu mēbeļu klāstu pēc pieprasījuma. Mums ir liela pieredze bāra lešu, vasaras kafejnīcu un to mēbeļu ražošanā.
Ekoloģiskas un ilgtspējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē. Mēs arī personalizējam mēbeles ar apdruku vai gravējumu, lai padarītu tās pievilcīgākas klientiem.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.