BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
L-furniture – vidēji liela koka kaste mēbelēm un dekoram

L-furniture – vidēji liela koka kaste mēbelēm un dekoram

Kategorija: Standarta koka kastes

Īpašība: Rustic, Vintage

Izmantošanas jomas: Universāls, Mājai, Koka mārketinga piederumi

Vidēji liela koka kaste mēbelēm un dekoram S-Furniture, piemērota moduļveida vintage stila mēbeļu veidošanai. Kastes iespējams pasūtīt ar logo uzdruku vai logo iededzināšanu, tās iespējams komplektēt ar džutas auklas rokturiem.

 

Liela krāsu dažādība, iespējams izgatavot apdedzinātas kastes un vecināta izskata kastu modeļus. Skapju un starpsienu veidošanai šo kasti paredzēts kombinēt ar S izmēra Furniture kasti.

L-furniture - koka kastu specifikācija

Izmērs 48,5 x 24 x26 cm. Lielos apjomos izgatavojam uz pasūtījuma.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.