BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
L-Fruit-vidēji liela koka kaste

L-Fruit-vidēji liela koka kaste

Kategorija: Standarta koka kastes

Īpašība: Rustic, Vintage

Izmantošanas jomas: Universāls, Koka iepakojums, Mājai

L Fruit vidēji liela koka kaste piedāvā funkcionalitātes un estētiskās pievilcības apvienojumu. Šī izturīgā redeļu kaste ir paredzēta augļu uzglabāšanai un transportēšanai, vienlaikus piešķirot jebkuram interjeram rustikālu eleganci. Izgatavota no augstas kvalitātes koka, tās izturīgā konstrukcija nodrošina ilgmūžību un uzticamību.

Šī kaste ir ideāli piemērota lauksaimniekiem,  pārdevējiem vai ikvienam, kas vēlas stilīgi sakārtot savu augļu kolekciju, Izmantojamas tirdzniecībā un mājas lietošanai. Materiāls – minimāli apstrādāti skujkoka vai alkšņa dēļi, 80% roku darbs, ražots Latvijā.

Koka kastes specifikācija

Vidēji liela koka kaste 58,5x29x15cm L-Fruit, dekoram un praktiskam pielietojumam.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.