BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
M-Fruit – vidēja izmēra koka kaste

M-Fruit – vidēja izmēra koka kaste

Vidēja izmēra koka kaste paredzēta augļu, dārzeņu un citu produktu uzglabāšanai vai pārvietošanai. Vidēja izmēra koka kaste 39 x 29 x 15 cm M-Fruit – materiāls – eko stila dēļi.

 

Lielos apjomos iespējama arī izgatavošana speciālā izmērā, arī krāsotas un vecināta izskata. Iespējama logo iededzināšana, gravēšana vai uzdruka.

Kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.