BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
S-Fruit – maza izmēra koka kaste

S-Fruit – maza izmēra koka kaste

Kategorija: Standarta koka kastes

Īpašība: Rustic, Vintage

Izmantošanas jomas: Universāls, Mājai, Koka mārketinga piederumi

Maza izmēra koka kaste 29x19.5x15 cm S-Fruit – izgatavojam uz pasūtījuma. Materiāls – eko stila minimāli apstrādāti skujkoka vai alkšņa dēļi.

 

Lielos apjomos iespējama arī izgatavošana jums nepieciešamajā izmērā. Logo uzdruka vai iededzināšana.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.