BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Galda finiera stendi

Galda finiera stendi

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Zemo izmaksu, Superizturīgs

Izmantošanas jomas: Universāls, Point-of-Sale (POS)

Tirdzniecības vietās uzstādāmi galda finiera stendi priekš preču izvietošanas. Tos var izvietot veikalos, kafejnīcās un restorānos uz virsmām. Paredzēti, lai tajos ievietotu neliela izmēra priekšmetus, piemēram, pudeles ar mērcem, eļļām, salvetes, garšvielu traukus.

 

Finieris ir pateicīgs materiāls, kas saglabā taisnu formu, savukārt uz gludās virsmas veiksmīgi var realizēt kā vienkrāsu, tā pilnkrāsu apdruku. Finieri izmantojam sarežģītas formas stendu izgatavošanā izmantojot CNC frēzi.

 

Mūsu piedāvājumā gatavi galda finiera stendi, kā arī veicam jaunu modeļu izstrādi pēc pasūtījuma.  Ražotāja cenas un precīzi izpildes termiņi.

Finiera stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.