BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Augļu bārs

Augļu bārs

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Rustic, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Alus un dzērieni, Pārtikas veikalam, HoReCa

Pārdošanas veicināšana kases zonās – ērti uzpildāms un pircējus piesaistošs uz galda liekams augļu bārs. Iespējams izgatavot galda augļu stendu ar pieeju pircējiem no visām 4 pusēm. Iespējams izstrādāt modeli speciālos izmēros. Krāsu un dizaina dažādība, logo gravēšana, uzdruka vai iededzināšana. Materiāli – koka dēļi, vai saplāksnis. 

 

TirdzniecĪbas stendu raŽOŠANA PĒC PASŪTĪJUMA

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.