BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Finiera displeji

Finiera displeji

Produktu izvietošanas stends, ko ērti novietot kases zonā uz letes. Stendam ir vairāki nodalījumi mazu preču izvietošanai, kā arī āķi, kur pakarināt produktu reklāmas bukletus vai karināmus produktus. Produktu displejs ir pielāgojams zīmola krāsās un ar logotipu.

 

ColorWoodLatvia ražo dažādu konstrukciju finiera displejus gan uz galda liekamus, gan grīdas displejus liela izmēra precēm. Izstrādājot finiera displejus nodrošināsim labi uzskatāmu 3D vizualizāciju un prototipa izveidi pirms ražošanas. Finiera displeji ir ērti personalizējami ar digitālās drukas tehniku, tāpat vienkārša ir arī logo iededzināšana. 

 

Finiera stendi jeb displeji no finiera. Finieris, pateicoties tā izturībai un stabilitātei ir pateicīgs materiāls dažādu sarežģītu koka displeju ražošanā. CNC frēzēšana, urbšana, rievošana, krāsošana tās visas ir apstrādes metodes, kuras iespējamas veikt apstrādājot finieri. 

Finiera displeju RAŽOŠANA PĒC PIEPRASĪJUMA

Mēs izgatavojam koka mēbeles, interjera dekorus un citu koka aprīkojumu kafejnīcām un restorāniem. Mēs piedāvājam MENU dēļus, produktu stendus, paliktņus, mēbeles no koka kastēm un plašu mēbeļu klāstu pēc pieprasījuma. Mums ir liela pieredze bāra lešu, vasaras kafejnīcu un to mēbeļu ražošanā.
Ekoloģiskas un ilgtspējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē. Mēs arī personalizējam mēbeles ar apdruku vai gravējumu, lai padarītu tās pievilcīgākas klientiem.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.