Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Finiera displeji

Finiera displeji

Finiera stendi, jeb displeji no finiera. Finieris, pateicoties tā izturībai un stabilitātei ir pateicīgs materiāls dažādu sarežģītu koka displeju ražošanā. CNC frēzēšana, urbšana, rievošana, krāsošana tās visas ir apstrādes metodes, kuras iespējamas veikt apstrādājot finieri. Finiera displeji ir ērti personalizējami ar digitālās drukas tehniku, tāpat vienkārša ir arī logo iededzināšana. Colorwoodlatvia ražo dažādu konstrukciju finiera displejus gan uz galda liekamus, gan grīdas displejus liela izmēra precēm. Izstrādājot finiera displejus nodrošināsim labi uzskatāmu 3D visualizāciju un prototipa izveidi pirms ražošanas.

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu jums pielāgotam risinājumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.