BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Koka logo bloki

Koka logo bloki

Koka logo bloki no ekskluzīva materiāla, kuri veidoti no birstēti – vecināta koka. Koka logo blokus iespējams izmantot Jūsu zīmola popularizēšanai un izplatīšanai. Logo blokus iespējams pasūtīt dažādos izmēros, atkarībā no to pielietojuma veida un vietas.

 

Ražojam dažādos izmēros, iespējams dažāds krāsojums un brandings ar gravējumu vai UV noturīgu pilnkrāsu uzdruku. Ražojam uz pasūtījuma lielos apjomos komplektā ar kartona iepakojumu.

Logo bloku ražošana pēc pieprasījuma

Jūsu zīmols uz koka info holderiem. Vienkāršs un mobils risinājums Jūsu logo izvietošanai veikalu plauktos, pārstāvniecībās un ofisos. Info holderus ražojam no saplākšņa atgriezumiem, īstenojot Zero Waste un ilgtspējīgas ražošanas politiku.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.