BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Galda stendi riekstiem

Galda stendi riekstiem

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Rustic, Vintage, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Pārtikas veikalam, Point-of-Sale (POS)

Rustic personalizēti galda stendi pārtikas veikaliem vai nelieliem pārdošanas punktiem. Ekskluzīvi koka stendi no eko materiāla – neapstrādātiem dēlīšiem.

 

Mūsdienīgas modernas personalizācijas iespējas – logo uzdruka, iededzināšana vai izmantojot gravēšanas metodi. Koka galda stendi riekstiem un čipšiem tiek izgatavoti uz pasūtījuma lielos apjomos.

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.