BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Galda stends ar plauktiem

Galda stends ar plauktiem

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Ekskluzīvs, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Universāls, Point-of-Sale (POS)

Galda stends ar plauktiem izskatās oriģināli un izvieto preces, lai tās būtu labi caurskatāmas. Uz stenda iespējas uzdrukāt Jūsu zīmola logo.

 

Galda stends ar plauktiem – ražojam uz pasūtījuma pēc izmēriem, kas atbilst jūsu precei. Uz galda jeb kases zonā novietojami koka stendi veicina impulsa pirkumus un ceļ jūsu brenda vērtību. 

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.