BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Abpusējs galda stends

Abpusējs galda stends

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Ekskluzīvs, Transformējams

Izmantošanas jomas: Point-of-Sale (POS)

Uz galda novietojams abpusējs galda stends kases zonai ar metāla āķiem preču pakarināšanai. Iespējams izmantot dažādus koksnes materiālus, finieri, masīvkoku, skaidu plati, OSB.

 

Iespējama pilnkrāsu uzdruka, logo gravējums vai iededzināšana. Stendu iespējams piegādāt kompaktā, izjauktā veidā, kartona iepakojumā ar montāžas instrukciju.

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.